Auflaufeinrichtung 161 S VKT 100 (811024)

Tekening voor ALKO ETI 811024

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 242189 Kugelkupplung (AK 251ohne Befestigungsmaterial) 1
2 370556 Stoßdämpfer 1
3 371 932 Skt.- Mutter M12 DIN 985-10 A3C 1
3.1 371 580 Distanzbuchse 1
4 355356 Faltenbalg 1
5 371372 Profilring 1
6 702750 Skt.- Mutter M12 DIN 985-10 A3C 1
7 353943 Bundbuchse (nicht ausgerieben) 1
8 370559 Distanzbuchse 1
9 701249 Skt.- Schraube M12x75 DIN 931 2
10 Gehäuse kpl.mit einge- preßten Buchsen für AE
11 571873 Zugrohr geschw. 1
12 353942 Gleitbuchse (nicht ausgerieben) 1
13 702750 Skt.- Mutter M12 DIN 985-10 A3C 1
14 2171710001 Schmiernippel AM 8x1 Keg. 1
15 380265 / 380285 Umlenkhebel mit Gabelkopf und Schmiernippel (Pos.16) montiert iH=90 : 27 iH=90 : 30 1
16 700203 Schmiernippel AM 6 Keg. 1
18 581145 Lagerschraube 1
19 220096 Handbremshebel kpl mit Abreißseil 1
20 368605 Abreißseil mit Haken 1
21 703134 Skt.-Schraube M12x105 DIN 931 1
22 581699 Anschlagplatte 1
23 370693 Scheibe(19,2x34x3) 1
24 700140 Scheibe 1
25 Anbaufall Klemmschelle (Klemmschelle angeschweißt) 1
25.1 20531802 Klemmteil 1
25.2 20531703 Feststellknebel kpl. 1
25.3 700140 Scheibe A13 1
25.4 701127 Skt.-Schraube M8x65 DIN 931 1
25.5 700643 Skt.-Mutter m8 DIN 6925-8 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...