Auflaufeinrichtung VKT 70 161S (811020)

Tekening voor ALKO ETI 811020

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 370556 Stossdämpfer 161S 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
4 366356 Faltenbalg 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
7 353943 Bundbuchse 1
8 370559 Distanzbuchse 1
9 705418 6kt-Schraube M12x70 DIN 931 8.8 1
10 ETK0002 Gehäuse 1
11 571873 Zugrohr geschweißt 161S 1
12 353942 Gleitlagerbuchse 1
13 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
14 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
15 380310 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
15 380468 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
17 370580 Distanzbuchse 1
18 2077710503 Lagerschraube M12x100 Ø16 1
19 204549 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705425 6kt-Schraube M12x120 DIN 931 8.8 1
22 581699 Anschlagplatte 1
23 700273 Scheibe 17 DIN 433 VZ 1
24 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
25 647287 Niet 1
26 2076810609 Bolzen Halbrund 1
27 2170110608 Zugbügel 1
28 2075020601 Federzylinder kpl. 1
29 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
30 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
31 2073890606 Gabelkopf M10 1
32 700191 Splint 3,2x20 DIN 94 VZ 1
33 ETK0004 Anbaufall Klemmschelle angeschweißt 1
34 20531802 Klemmteil Klemmschelle 1
35 20531703 Feststellknebel kpl. vz 1
36 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
37 705498 6kt-Schraube M8x65 DIN 931 8.8 1
38 700643 6kt-Mutter M8 DIN 980-V-8 VZ 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...