Auflaufeinrichtung VKT 70 161S Gültig bis 10/92 (811014)

Tekening voor ALKO ETI 811014

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 370556 Stossdämpfer 161S 1
3 370580 Distanzbuchse 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
4 366356 Faltenbalg 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
6 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
7 353943 Bundbuchse 1
8 370559 Distanzbuchse 1
9 705418 6kt-Schraube M12x70 DIN 931 8.8 1
10 ETK0002 Gehäuse 1
11 571873 Zugrohr geschweißt 161S 1
12 353942 Gleitlagerbuchse 1
14 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
15 ETK0003 Umlenkhebel iH=90:X, X=Einprägung am Umlenkhebel 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
18 2077710503 Lagerschraube M12x100 Ø16 1
19 299229 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705421 6kt-Schraube M12x100 DIN 931 8.8 1
22 581699 Anschlagplatte 1
23 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
24 700273 Scheibe 17 DIN 433 VZ 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...