Achse starr ungebremst EA 750kg (807039)

Tekening voor ALKO ETI 807039

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1650722 Nabe kpl. 375 kg 98x4-M12x1,5 1
1 1733082 ET-Set Compactlager für Nabe 1
2 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
2 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
3 581200 Flanschmutter M24x1,5 1
4 1235356 Verschlusskappe 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige