Zugverbindung VKT 100x4 gekröpft Fa. ATLAS COPCO (807005)

Tekening voor ALKO ETI 807005

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1656231 Zugöse Montiert Ø68 1
2 1224110 Zugöse Frankreich Ø68 mit Schraubmaterial Ausf. E 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 2
4 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 5
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 690537 Lagerkartusche 1
7 1351876 Zugrohr geschweißt 1
8 1654798 Distanzplatte 240x80x10 links 1
9 247638 Auflagebock 4-kt 100 1
10 705377 6kt-Mutter M8 DIN 934-8 3
11 368469 Schutzkappe Nippel 2
12 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
13 ETK0022 Deichselprofil 1
14 ETK0006 Gestänge: Bitte Länge und Durchmesser Angeben 1
15 1653724 Lagerschraube M12x54 1
16 1251883 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
17 209534 Abreisseil 1600 mm Lang 1
18 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
19 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
20 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
21 2076810609 Bolzen Halbrund 1
22 706297 Bolzen B 8 H11x22X19 DIN 1434 1
23 583071 Lasche 1
24 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
25 706285 Gabelkopf 8X32 DIN 71752 1
26 705493 Scheibe 8,4 DIN 9021-ST 1
27 705395 Scheibe A8,4 DIN 125-ST 1
28 700554 Splint 2x25 DIN 94 VZ 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...